X

לעוד שאלות מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם
אודות

קצת עלי

נעים מאוד ,אני איריס שוסטר ואני עוזרת למשפחות ועסקים קטנים לקבל הרבה יותר מהכסף שיש להם בעזרת ייעוץ משכנתאות אובייקטיבי וייעוץ להתנהלות והתייעלות כלכלית למשפחות ועסקים קטנים.

לאחר שסיימתי לימודי בטכניון בשנת 1997 ועבודה של כעשרים שנה מתוכם במשך חמש שנים כמנהלת איכות בחברת "מעדני יחיעם" עצרתי את המסלול השגרתי ויצאתי לקורס כלכלת המשפחה. הקורס היה חוויה יוצאת דופן, לא היו לי ציפיות מיוחדות והופתעתי לגלות כמה מושך אותי לנתח תהליכים כלכליים במשפחה ולהוביל לצמיחה. ללכת איתכם יד ביד, לחשוף את הבעיות והקשיים ולהביא למודעות מתוך רצון ליצור את הבסיס לכלכלת משפחה מאוזנת ובריאה.

לקחתי את הידע לתא המשפחתי שלי והתחלתי ליישם. התמונה התבהרה מהר מאוד ומאז ברורים לנו גבולות הגזרה וההחלטות מתקבלות מתוך שיקול לדעת והבנה של מכלול המרכיבים.

הקורס לכלכת המשפחה היה תחילתו של מסע של למידה והעמקה בתחום הכלכלי שנמשך עד היום. ללימודים בנושא משכנתאות, מימון, יזמות נדל"ן ועוד.

מדוע אני עוסקת בייעוץ כלכלי?

כל משפחה מתנהלת כלכלית. אפשר אפילו להביט על משפחה במובן כלכלי כעסק (הוצאות, הכנסות, התחייבויות, תשלומים…). משפחות לא שמות לב להיבט הזה והרבה מהן טומנות את הראש בחול כאשר המינוס מציק. אני יודעת להיכנס מאחורי הקלעים ומייד לאבחן את הבעיה ולסלול יחד איתכם את הדרך ליציאה מהמינוס. הפאזל מייד מסתדר לי – איפה אתם משלמים יותר מידי, כיצד ניתן לחסוך ובעיקר מה ישאיר אתכם במסגרת.

המצב מורכב עוד יותר כשמדובר על משפחות שבהן יש עסק אחד או יותר. איך משלבים את העסק עם המשפחה כך שהם תומכים אחד בשני.

ייעוץ משכנתאות – המשך ישיר של יעוץ לכלכלת המשפחה

תוך כדי תהליך העבודה עם משפחות משוכת המשכנתא תמיד נראתה גבוהה וקשה לצליחה. דיור זו אחת ההוצאות הכי משמעויות עבור המשפחה וההתרשמות היא שסכום המשכנתא קבוע ובלתי ניתן לשינוי.

הייתי חייבת לפצח את האתגר הזה ולעזור למשפחות להוזיל את הלוואת משכנתא בעיקר כשהבנקים מציעים מוצר יקר ולא מותאם במדויק לצורכי המשפחה.

למדתי את הנושא לעומק הן עבור משכנתא קיימת והן עבור משכנתא חדשה.

בתהליך של מחזור משכנתא קיימת יצרתי תהליך שמאפשר למשפחות שאני עובדת איתם להפוך כל משכנתא למשכנתא אופטימאלית תוך כדי חיסכון של עשרות אלפי שקלים.

אבל הקלף המנצח שלי הוא משכנתא בהתאמה אישית תוך חיסכון של מאות אלפי שקלים כאשר אני עוזרת לכם לקחת משכנתא חדשה (לדירה, לבנייה או להשקעה).

מאז אני מלווה עשרות משפחות בייעוץ כלכלי ובייעוץ ללקיחה ומחזור משכנתא

בייעוץ כלכלי מדובר בתהליך מרתק ועוצמתי. הוא מביא אתכם למקום של תיקון ואחריות. אני שם כדי לאזן, לתת לכם נקודת מבט חדשה על ההתנהלות הכלכלית. אני רואה משפחות רבות במהלך החודש ויש לי קנה מידה על היכולת שלכם להוביל למקום של איזון. היכנסו לקרא מכתבי המלצה של לקוחות שכבר עברו איתי תהליך מוצלח שכזה.

בייעוץ ללקיחת ומחזור משכנתא מדובר בתהליך המאפשר לכם לקבל משכנתא המתאימה לצרכים שלכם ובמקביל לגרום לבנק להרוויח כמה שפחות כסף על חשבונך. אני שם בכדי ללוות אתכם בשלבים השונים ולקצר את התהליך ולהפוך את תהליך לקיחת המשכנתא לפשוט מובן ולא מאיים.

למה דווקא אותי

10 שנות ניסיון
ומאות לקוחות מרוצים

פיתרון אישי לכל לקוח
להתאמה וחיסכון מקסימאלי

שילוב פעולות לתוצאה
הטובה ביותר

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל