אודות איריס שוסטר

אודות

נעים להכיר,

אני איריס שוסטר ומזה מעל לעשור שאני עוזרת למשפחות ולעסקים קטנים לקבל יותר תמורת הכסף שלהם. דרך ייעוץ משכנתאות אובייקטיבי, ייעוץ לכלכלת המשפחה וייעוץ פיננסי לעסקים, רבים כבר חסכו עשרות אלפי שקלים.

אל תחום הייעוץ הגעתי לאחר עשרים שנה של עבודה כמנהלת פיתוח ומנהלת איכות. במקביל לעבודה החלטתי להעשיר את הידע שלי ויצאתי לקורס לכלכלת המשפחה. הידע שקיבלתי היה יוצא דופן ואני הופתעתי עד כמה התחום מושך אותי. את הידע שקיבלתי התחלתי ליישם בבית ומהר מאד התבהרה לי התמונה, הבנתי על סמך מה מתקבלות החלטות אצלי בבית וכיצד אני יכולה לשפר את המצב הפיננסי האישי.

לאחר שהבנתי עד כמה התהליכים הכלכליים משפיעים על החיים שלי, החלטתי להתחיל להשפיע על משפחות נוספות. בעשור האחרון הלכתי יד ביד עם משפחות רבות, עזרתי להם לעשות את הצעד הראשון ברכישת דירה ועזרתי להבין את הבעיות והקשיים בהתנהלות כלכלית, הצעתי חלופות והתוצאה היא יותר ויותר משפחות שנהנות היום מכלכלת משפחה מאוזנת ובריאה.

לאורך השנים המשכתי ללמוד קורסים בתחום ייעוץ משכנתאות, מימון, יזמות נדל"ן ועוד.

ייעוץ פיננסי לעסק כחלק בלתי נפרד מכלכלת הבית והמשפחה

במשפחות אשר אחד מבני הזוג או שניהם עצמאיים, נדרש לא פעם גם הליך של ייעוץ פיננסי. ייעוץ שמטרתו לעזור לבעלי העסק להבין איך בהתנהלות שונה ניתן להגדיל את הרווחים שיש בעסק ולהגדיל את היציבות הכלכלית. עסקים רבים חושבים כי ההלוואות שנטלו אינן ניתנות לשינוי. חלק לא עוקבים באופן קבוע אחר ההכנסות וההוצאות וחלק מופתעים כשמגיע הזמן לשלם מע"מ.

בתהליך ייעוץ פיננסי לעסק אנחנו עוברים על כל ההיבטים של העסק שיכולים להשפיע על שורת הרווח. אנחנו בוחנים את ההוצאות וההכנסות, בודקים כיצד להתנהל נכון מבחינה כלכלית וגם עוברים על ההתחייבויות של העסק.

שירות נוסף אותו יכול העסק לקבל, כחלק מתהליך הייעוץ או בפני עצמו, הוא הכנת בקשה להלוואה בערבות המדינה. 

כלכלת המשפחה, ייעוץ משכנתאות וייעוץ פיננסי

כלכלת המשפחה היא היבט אחד חשוב של המצב הפיננסי המשפחתי. אחד הגורמים המשפיעים ביותר על המצב הכלכלי המשפחתי היא רכישת דירה ולקיחת משכנתא. 

בתהליך ייעוץ משכנתאות אובייקטיבי משפחות יכולות לחסוך עשרות אלפי שקלים לאורך השנים. בין אם מדובר במשכנתא חדשה ובין אם מחזור משכנתא קיימת, התאמה של התשלומים החודשיים, בחירת התמהיל הנכון ובחינה מדוקדקת של הצרכים האישיים, מובילים ללקיחת משכנתא אופטימאלית. 

כשהמשפחה לוקחת משכנתא "אופטימאלית" הרכב המשכנתא וגובה התשלום החודשי מתאים למה שהיא יכולה להתחייב אליו, היא לא זקוקה להלוואות נוספות היא מסוגלת לחסוך כל חודש וגם משלמת פחות לבנקים  ובסופו של דבר, לקבל יותר עבור הכסף שלה. ייעוץ משכנתאות הוא הליך שיכול לעמוד בפני עצמו או להשתלב בהליך כלכלת המשפחה. 

ההוצאה עבור הדיור היא אחת ההוצאות הכי משמעותיות בבית. לעתים משפחות חושבות כי מדובר בגזירה משמיים שאי אפשר לשנות אותה. בפועל, בעשור האחרון עזרתי למאות משפחות לחסוך עשרות אלפי שקלים דרך יצירת תמהיל נכונה ומשא ומתן מול כל הגורמים הפיננסיים. כל זאת בנטילת משכנתא חדשה: לדירה, לבנייה, להשקעה ובתהליך מחזור משכנתא.

שנתחיל? להתייעצות ראשונית .

גלילה למעלה